11 sty

Transport medyczny – teraz także w Łańcucie!

Są takie momenty w życiu, że absolutną koniecznością staje się zapewnienie najbliższej osobie opieki medycznej. Zdarza się, że warunki zmuszają nas do przewiezienia chorego w sposób najbardziej bezpieczny i dostosowany do sytuacji pacjenta. Dlatego właśnie coraz więcej prywatnych firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin pacjentów zapewnia usługi transportu medycznego. Chory może zostać przetransportowany do najbliższej placówki, oferującej dany typ leczenia.

SaniTrans to nowoczesna firma medyczna powstała w pod koniec 2015, której głównym priorytetem jest transport medyczny, profesjonalne zabezpieczenie imprez masowych, wszelkich wydarzeń kulturowych i sportowych oraz koncertów. W swojej ofercie posiadają także szkolenia dla dzieci, młodzież oraz dorosłych z umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

„Chcemy utworzyć nową i najwyższą jakość usług na rynku medycznym, gdzie pacjent podczas transportu spotka się z pełnym profesjonalizmem i z należytym szacunkiem a nie zostanie potraktowany jak „worek ziemniaków” – przekonuje Bartosz Fajgier z SaniTrans.”

W swojej ofercie SaniTrans posiada dwa nowe ambulanse z Renault z 2015 roku wyposażone w niezbędny sprzęt do prowadzenia resuscytacji krążeniowo – oddechowej, mają także możliwość wysłania EKG czyli zapisu pracy serca do pracowni hemodynamiki w przypadku podejrzenia zawału lub innej choroby wieńcowej i natychmiastowe przetransportowanie pacjenta na blok operacyjny. Chory dzięki tej możliwości nie traci niezbędnego czasu tylko trafia bezpośrednio pod opiekę specjalistów. Taką możliwość daje najnowszy obecnie na rynku Lifepak 15 z opcją teletransmisji. O bezpieczeństwo i komfort chorego dbają odpowiednio przeszkoleni ratownicy medyczni a specjalistyczna karetka pozwala na przetransportowanie pacjenta z zachowaniem szczególnej troski o jego zdrowie. Tego rodzaju karetki mają wymagany sprzęt medyczny oraz farmaceutyki.

„Świadczymy zarówno usługi prywatne jak i usługi finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Zapraszamy przedszkola, szkoły, firmy i instytucje działające na lokalnym rynku do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy – zachęca Bartosz Fajgier.”

Firma mieści się w Łańcucie przy ulicy Piłsudskiego 46a (nowy budynek na os. Maczka).

W sobotę 9 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie firmy oraz nowego budynku w którym się znajduje.